• Приватним клієнтам
  • Кур’єрська доставка

   Отримуйте свої замовлення та покупки вдома чи на роботі з рук кур’єрів Meest Express – без зайвих черг та тривалого очікування, у домовлений час і з найвищим рівнем комфорту.

  • Доставка у відділення

   Meest Express пропонує велику мережу відділень у найбільших населених пунктах України – для оперативної доставки приватної кореспонденції, посилок та інших вантажів.

  • Доставка в поштомат

   Meest Express підтримує та розвиває інноваційні способи доставки: до Ваших послуг сотні поштоматів в усіх куточках України для комфортного одержання замовлень з онлайну.

  • Доставка в міні-відділення
   Доставка в міні-відділення

   З Meest Express альтернатива завжди є – отримуйте свої замовлення з інтернету поруч з домом чи місцем праці в сусідніх пунктах видачі міні-відділень без зайвих переплат.

 • Компаніям
  • Інтернет магазинам

   Meest Express гарантовано доставляє замовлення покупців з інтернет-магазинів за вказаною адресою, на відділення Компанії, до найближчого поштомату чи пункту видачі міні-відділень.

  • Підприємствам

   Meest Express забезпечує своєчасну доставку товарів для бізнесу від виробників та постачальників, а також надає відлагоджені послуги з доставки товарів гуртової та роздрібної торгівлі до точок продажу.

  • Фінансовим установам

   Meest Express пропонує перевірені досвідом послуги з доставки ділової кореспонденції та товарів для успішного забезпечення щоденних потреб офісів.

 • Міжнародна доставка
 • Стати партнером
  • Відкрити Міні-відділення

   Відкрийте міні-відділення Meest на базі Вашого власного бізнесу: магазину, перукарні, сервісного центру, тур-агенції та отримайте щоденний трафік потенційних клієнтів.

  • Відкрити відділення

   Meest Express готовий ділитися успіхом ринку онлайн-торгівлі та поштових відправлень. Відкриття відділення під ТМ Meest Express у зручній для споживачів локації – це готовий бізнес, який спрацює для кожного партнера.

  • Встановлення поштомату

   Meest Express знає, як можна ефективно використовувати навіть 0,5 м2 вільної комерційної площі. Розміщення поштомату Meest Express для видачі відправлень на вільній площі – шлях до гарантованого додаткового прибутку без зайвих витрат!

 • Про нас
  • Про компанію

   Meest Express – це десятиліття розбудови та інвестування в поштово-логістичну галузь Україну.

  • Місія та цінності

   Meest Express вірить, що ефективні логістичні послуги повинні спиратися на міцний фундамент принципів та бачення майбутнього.

  • Зелена логістика

   Meest Express дотримується концепції корпоративної соціальної відповідальності бізнесу, а впровадження стандартів «Зеленої логістики» стане важливою складовою загальної стратегії компанії.

  • Новини

   Стежте за подіями в житті Meest Express і Ви отримаєте своєчасну інформацію про кращі пропозиції на поштово-логістичному ринку України.

  • Партнери

   Meest Express пишається співпрацею з усіма компаніями, які дозволили стати частиною їх логістичних процесів.

 • Контакти
 • FAQ
Відстеження відправлень | Track Your Shipment:
 

Доставка в міні-відділення

Міні-відділення – це цілковито новаторський, альтернативний сервіс доставки замовлень з онлайну, який забезпечує економність, швидкість та зручність доставки товарів з онлайну до найближчого пункту поруч з домом, місцем праці, чи дорогою поміж ними.

Як відправити посилку*1 з міні-відділення Meest
1

Самостійно запакуйте посилку*2, яку надсилатимете з міні-відділення Meest

2

Створіть відправлення*3 онлайн на сайті meest-express.com.ua, особистому кабінеті або через мобільний додаток Meest Express (Android чи iOS)

3

Оплатіть вартість доставки посилки на сайті meest-express.com.ua*4 або у платіжних терміналах*5 Приватбанку чи EasyPay (якщо платник – Відправник)

4

Передайте працівнику обраного під час реєстрації міні-відділення Meest попередньо запаковану посилку, вказавши номер відправлення*6

Як отримати посилку у міні-відділенні Meest
1

Дочекайтесь SMS*7 про прибуття посилки у міні-відділення Meest

2

Оплатіть вартість доставки посилки, перейшовши за посиланням з SMS або у платіжних терміналах*5 Приватбанку чи EasyPay (якщо платник – Отримувач)

3

Завітайте у міні-відділення Meest, вказане в SMS, вкажіть працівнику номер відправлення*6 та отримайте посилку

 • *1 Відправлення посилок з міні-відділення працює тільки по Україні
 • *2 Відправник повністю несе відповідальність за вміст і упаковку посилки
 • *3 Допустимі параметри для відправлення посилки з міні-відділення: вага до 10 кг, довжина – 61 см, ширина – 37 см, висота – 35 см
 • *4 Через форму «Оплата онлайн», вказавши номер відправлення та реквізити своєї платіжної картки
 • *5 Оплачуючи в терміналі, необхідно вказати/вибрати отримувача платежу «Meest Express» та номер відправлення. Сплачується комісія 2%
 • *6 Підтвердження прийому/отримання посилки відбувається за допомогою перевірки номеру мобільного телефона
 • *7 В SMS будуть вказані: адреса та назва міні-відділення Meest, графік роботи, сума та способи оплати, безкоштовний термін зберігання
ФОРМАТИ ВІДПРАВЛЕНЬ
Документи
Детальніше
Документи

Документами вважаються відправлення вагою не більше 1 кг, завдовжки не більше 35 см, завширшки не більше 25 см і завтовшки не більше 3 см.)

Згорнути
Посилки
Детальніше
Посилки

До типу відправлень Посилки належать відправлення вагою до 10 кг та максимальними габаритами 32*56*46 см.

Згорнути
В чому переваги?
Економна доставка – без додаткових витрат.

Економна доставка – без додаткових витрат.

Простоу оплату на вибір (Приват24, платіжний термінал, каса банку)

Проста оплата на вибір (Приват24, платіжний термінал, каса банку)

Розташування в радіусі до 300 м від будинку або офісу.

Розташування в радіусі до 300 м від будинку або офісу

Безкоштовне зберігання відправлення до 3 днів.

Безкоштовне зберігання відправлення до 3 днів

До 1 хвилини на обслуговування.

До 1 хвилини на обслуговування

Можливість відмовитися від товару.

Можливість відмовитися від товару

Відсутність черг..

Відсутність черг

Зручний графік роботи.

Зручний графік роботи

Послуги

Інформування Одержувача/Відправника про прибуття, час доставки та зберігання відправлення (SMS, Viber, телефонний дзвінок, e-mail).

Послуга передбачає оплату вартості відправлення та послуг за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком.

Підготовка наданого Відправником вантажу до перевезення. Залежно від характеристик вантажу, упакування може включати в себе:
− укладання вантажу в транспортну тару
− заклеювання (скотчування) транспортної тари
− маркування транспортної тари інформаційними знаками Залежно від обсягів та інших характеристик вантажу, транспортною тарою може бути стандартизована тара разового використання (конверт, сейф-па-кет, коробка тощо) або багаторазова тара (ящик, піддон, контейнер, клітка, обрешетування тощо).

 

Зміна персональних ідентифікаційних реквізитів Одержувача (прізвище, ім'я, по батькові або номер телефону).


замовити послугу

При виконанні цієї послуги допускається зміна адреси доставки без зміни населеного пункту вручення. Послуга не надається за вже доставленими або повернутими Відправленнями.

Безкоштовне зберігання Відправлення на міні-відділенні впродовж 3-х робочих днів..

Зміна реквізитів оплати (безготівкової на готівкову) або зміна платника (Відправник/Одержувач).

Розпакування Відправлення в присутності Одержувача. Перевірка фактичного вмісту Відправлення на предмет відповідності за асортиментом та кількістю наявного всередині опису.

Введіть номер відправлення та отримуйте на електронну пошту звіт про рух відправлення щоразу при зміні статусу доставки.


замовити послугу

 

часові інтервали
Доставка день-у-день в межах міста
Доставка 48 год. між обласними центрами
Доставка 24 год. Київ – обласні центри
Доставка 72 год. обласні центри – смт/села
Калькулятор