• Приватним клієнтам
  • Кур’єрська доставка

   Отримуйте свої замовлення та покупки вдома чи на роботі з рук кур’єрів Meest Express – без зайвих черг та тривалого очікування, у домовлений час і з найвищим рівнем комфорту.

  • Доставка у відділення

   Meest Express пропонує велику мережу відділень у найбільших населених пунктах України – для оперативної доставки приватної кореспонденції, посилок та інших вантажів.

  • Доставка в поштомат

   Meest Express підтримує та розвиває інноваційні способи доставки: до Ваших послуг сотні поштоматів в усіх куточках України для комфортного одержання замовлень з онлайну.

  • Доставка в міні-відділення

   З Meest Express альтернатива завжди є – отримуйте свої замовлення з інтернету поруч з домом чи місцем праці в сусідніх пунктах видачі міні-відділень без зайвих переплат.

 • Компаніям
  • Інтернет магазинам

   Meest Express гарантовано доставляє замовлення покупців з інтернет-магазинів за вказаною адресою, на відділення Компанії, до найближчого поштомату чи пункту видачі міні-відділень.

  • Підприємствам

   Meest Express забезпечує своєчасну доставку товарів для бізнесу від виробників та постачальників, а також надає відлагоджені послуги з доставки товарів гуртової та роздрібної торгівлі до точок продажу.

  • Фінансовим установам

   Meest Express пропонує перевірені досвідом послуги з доставки ділової кореспонденції та товарів для успішного забезпечення щоденних потреб офісів.

 • Міжнародна доставка
 • Стати партнером
  • Відкрити Міні-відділення

   Відкрийте міні-відділення Meest на базі Вашого власного бізнесу: магазину, перукарні, сервісного центру, тур-агенції та отримайте щоденний трафік потенційних клієнтів.

  • Відкрити відділення

   Meest Express готовий ділитися успіхом ринку онлайн-торгівлі та поштових відправлень. Відкриття відділення під ТМ Meest Express у зручній для споживачів локації – це готовий бізнес, який спрацює для кожного партнера.

  • Встановлення поштомату

   Meest Express знає, як можна ефективно використовувати навіть 0,5 м2 вільної комерційної площі. Розміщення поштомату Meest Express для видачі відправлень на вільній площі – шлях до гарантованого додаткового прибутку без зайвих витрат!

 • Про нас
  • Про компанію

   Meest Express – це десятиліття розбудови та інвестування в поштово-логістичну галузь Україну.

  • Місія та цінності

   Meest Express вірить, що ефективні логістичні послуги повинні спиратися на міцний фундамент принципів та бачення майбутнього.

  • Зелена логістика

   Meest Express дотримується концепції корпоративної соціальної відповідальності бізнесу, а впровадження стандартів «Зеленої логістики» стане важливою складовою загальної стратегії компанії.

  • Новини

   Стежте за подіями в житті Meest Express і Ви отримаєте своєчасну інформацію про кращі пропозиції на поштово-логістичному ринку України.

  • Партнери

   Meest Express пишається співпрацею з усіма компаніями, які дозволили стати частиною їх логістичних процесів.

 • Контакти
 • FAQ
Відстеження відправлень | Track Your Shipment:

ВІКТОР КУЧМА: МІНІ-ВІДДІЛЕННЯ І ПОШТОМАТИ MEEST!

ВІКТОР КУЧМА: МІНІ-ВІДДІЛЕННЯ І ПОШТОМАТИ MEEST!

ВІКТОР КУЧМА: МІНІ-ВІДДІЛЕННЯ І ПОШТОМАТИ MEEST – ЦЕ ШВИДКИЙ, ЗРУЧНИЙ І НАДІЙНИЙ СУЧАСНИЙ СЕРВІС

Генеральний директор Meest Express Віктор Кучма представив новий проект міжнародної групи компаній Meest в сфері логістичних поштових рішень - створення мережі сучасних пунктів прийому та відправки посилок в Україні, а також пояснив чому клієнтам сьогодні вигідніше користуватись послугами міні-відділень та поштоматів в порівнянні з традиційними поштовими відділеннями.

Останнім часом все частіше на вулицях багатьох міст України трапляються на очі невеличкі банери Meest, розташовані у вітринах. Що вони означають?

Це сигнал для наших клієнтів, що в тому приміщенні можна скористатись послугами міні-відділень і поштоматів Meest, які запрацювали по всій Україні та продовжують відкриватись у відомих торгівельних мережах та інших місцях надавання послуг.

Тобто поштові послуги тепер надаються не в спеціальних приміщеннях, а в супермаркетах та магазинах?

Вірно. І цей перелік можна розширити за рахунок кафе, салонів краси, косметичних салонів, станцій ТО, та інших. Нашими партнерами в проекті створення сучасних пунктів прийому та відправки посилок в Україні можуть бути всі охочі підприємці, адже він є взаємовигідний. Не лише ми розширюємо свою мережу, але й підприємці отримують нових клієнтів, рекламну та інформаційну підтримку, а також інші преференції.

Хто вже долучився до проекту?

Сьогодні міні-відділення та поштомати Meest запрацювали у мережах Космо, ЕКО-маркеті, АТБ тощо. Meest в цьому проекті також співпрацює з мережами аптек Подорожник, цифрової техніки Мобіжук, а також PlusMarket, KF.UA, центрами обслуговування Укртелекому та АЗС ОККО.

На які особливості чи переваги вказує приставка «міні» у слові відділення?

У приставку «міні» ми вкладаємо переваги в роботі нових відділень Meest. Це – економія часу на обслуговування наших клієнтів, адже міні-відділення розташовані всюди – поблизу їхньої роботи чи дому, а сам процес оформлення посилки не є прив’язаний безпосередньо до моменту відправлення. Це також заощадження їхніх коштів – клієнтам не потрібно витрачатись на добирання до відділень, вони можуть спланувати їхнє відвідання в будь-який час. І головне – це добрий настрій і позитивні емоції наших клієнтів, тому що на відправлення посилки в міні-відділені вони витратять не більше п’яти хвилин і їм не потрібно переживати, що вони забули вдома документи, бо ніхто в них не буде вимагати того.

Як українці сприймають поштомати, адже це відносно нова і ще не дуже поширена послуга на ринку поштових послуг?

Поштомати – це повністю автоматизовані пункти прийому та видачі посилок. Ми встановлюємо їх передусім там, де є цілодобовий доступ до них – на АЗС ОККО та в мережах АТБ, наприклад. Переваги поштових послуг, які надаються цілодобово, очевидні. Адже сьогодні більшість людей не працюють за типовим графіком, а мають свій індивідуальний. У таких умовах цілодобова робота поштових відділень задовольняє всіх без винятку.

Важливо також, що поштомати дуже зручні і надійні в обслуговуванні. Клієнтам необхідно лише встановити мобільний додаток Meest Express і створити або, іншими словами, зареєструвати в ньому своє відправлення. І тоді вже без додаткових процедур, без документів, без контакту з оператором і зайвого часу надіслати його з поштомату.

Чи правильно розуміти, що всі організаційні моменти, пов’язані з відправкою посилки з міні-відділень і поштоматів, клієнт здійснює сам за допомогою мобільних додатків?

Саме за рахунок використання цифрових технологій досягається чіткість і швидкість в роботі сучасних пунктів прийому та відправки посилок. Це стратегічний напрям нашої роботи, в який наші спеціалісти вклали багато зусиль протягом останніх років. Сьогодні онлайн-платформа Meest і мобільний додаток Meest Express для наших клієнтів оснащені швидкими, зручними і безпечними сервісами з елементами штучного інтелекту, інформаційними додатками, інструкціями.

У міні-відділеннях, на відміну від поштоматів, вашу посилку прийме і відправить працівник магазину чи іншого закладу, в якому вони знаходяться, тобто контакт з людиною залишився, але всі інші моменти з оформлення посилки здійснюються клієнтом самостійно за допомогою інтернет-сервісів.

Які перспективи подальшого розвитку проекту Meest по створенню мережі сучасних пунктів прийому та відправки посилок в Україні?

Проект показує надзвичайно вдалу динаміку розвитку. Ми проводжуємо працювати далі, не збавляючи темпи й охоплюючи нашими послугами нові райони в великих містах. Наступний важливий для нас етап – відкриття міні-відділень та встановлення поштоматів у невеликих містах та населених пунктах України. Адже їхні мешканці – це велика потенційна група наших клієнтів. Вони до того часу змушені були витрачати зайвий час на доїзд до поштових відділень в великих містах. Завдяки відкриттю міні-відділень чи встановленню поштоматів, наприклад, в приміщенні районної аптеки мережі Подорожник чи в сервісному центрі Укртелекому або ж у відділені банку, ця необхідність відпадає. Тобто ми прийдемо туди, де не працюють інші поштові оператори. І це відкриває перед Meest перспективу створення найбільш розгалуженої поштової мережі України. Вірю, що нашій команді вдасться це зробити.

Калькулятор