Шановні користувачі! Звертаємо вашу увагу, що контент даного сайту більше не оновлюється. Запрошуємо на наш новий сайт meest.com
 • Приватним клієнтам
  • Кур’єрська доставка

   Отримуйте свої замовлення та покупки вдома чи на роботі з рук кур’єрів Meest Express – без зайвих черг та тривалого очікування, у домовлений час і з найвищим рівнем комфорту.

  • Доставка у відділення

   Meest Express пропонує велику мережу відділень у найбільших населених пунктах України – для оперативної доставки приватної кореспонденції, посилок та інших вантажів.

  • Доставка в поштомат

   Meest Express підтримує та розвиває інноваційні способи доставки: до Ваших послуг сотні поштоматів в усіх куточках України для комфортного одержання замовлень з онлайну.

  • Доставка в міні-відділення

   З Meest Express альтернатива завжди є – отримуйте свої замовлення з інтернету поруч з домом чи місцем праці в сусідніх пунктах видачі міні-відділень без зайвих переплат.

 • Компаніям
  • Інтернет магазинам

   Meest Express гарантовано доставляє замовлення покупців з інтернет-магазинів за вказаною адресою, на відділення Компанії, до найближчого поштомату чи пункту видачі міні-відділень.

  • Підприємствам

   Meest Express забезпечує своєчасну доставку товарів для бізнесу від виробників та постачальників, а також надає відлагоджені послуги з доставки товарів гуртової та роздрібної торгівлі до точок продажу.

  • Фінансовим установам

   Meest Express пропонує перевірені досвідом послуги з доставки ділової кореспонденції та товарів для успішного забезпечення щоденних потреб офісів.

 • Міжнародна доставка
 • Стати партнером
  • Відкрити Міні-відділення

   Відкрийте міні-відділення Meest на базі Вашого власного бізнесу: магазину, перукарні, сервісного центру, тур-агенції та отримайте щоденний трафік потенційних клієнтів.

  • Відкрити відділення

   Meest Express готовий ділитися успіхом ринку онлайн-торгівлі та поштових відправлень. Відкриття відділення під ТМ Meest Express у зручній для споживачів локації – це готовий бізнес, який спрацює для кожного партнера.

  • Встановлення поштомату

   Meest Express знає, як можна ефективно використовувати навіть 0,5 м2 вільної комерційної площі. Розміщення поштомату Meest Express для видачі відправлень на вільній площі – шлях до гарантованого додаткового прибутку без зайвих витрат!

 • Про нас
  • Про компанію

   Meest Express – це десятиліття розбудови та інвестування в поштово-логістичну галузь Україну.

  • Місія та цінності

   Meest Express вірить, що ефективні логістичні послуги повинні спиратися на міцний фундамент принципів та бачення майбутнього.

  • Зелена логістика

   Meest Express дотримується концепції корпоративної соціальної відповідальності бізнесу, а впровадження стандартів «Зеленої логістики» стане важливою складовою загальної стратегії компанії.

  • Новини

   Стежте за подіями в житті Meest Express і Ви отримаєте своєчасну інформацію про кращі пропозиції на поштово-логістичному ринку України.

  • Партнери

   Meest Express пишається співпрацею з усіма компаніями, які дозволили стати частиною їх логістичних процесів.

 • Контакти
 • FAQ
Відстеження відправлень | Track Your Shipment:

ТЮСО СТАВ ПАРТНЕРОМ MEEST В ПРОЕКТІ «ЗЕЛЕНА ЛОГІСТИКА»

ТЮСО СТАВ ПАРТНЕРОМ MEEST В ПРОЕКТІ «ЗЕЛЕНА ЛОГІСТИКА»

ТЮСО СТАВ ПАРТНЕРОМ MEEST В ПРОЕКТІ «ЗЕЛЕНА ЛОГІСТИКА»

Телевізійний ювелірний салон ТЮСО заявив про свою участь у проекті Meest «Зелена логістика».

Відтепер всі відправлення ТЮСО, які виконуються нашою компанією, позначаються спеціальними етикетками «4Д: Доставка Дружня До Довкілля», а кошти, які надійдуть від сплати додаткової послуги, будуть скеровані на реалізацію важливих екологічних проектів.

Керівник ТЮСО Марина Остапчук наголосила, що участь в проекті «Зелена логістика» є виразом активної громадянської позиції компанії, скерованої на підтримку важливих соціальних ініціатив.

«З першого дня свого заснування ТЮСО відкрито демонструє свою активну соціальну позицію. Кожен крок, зроблений протягом шести років, направлений на те, щоб зробити світ ще кращим. Було реалізовано не один благодійний проект. Чималий внесок вже зроблено в життя людей з особливими потребаи та дітей-сиріт, адже турбота – це найважливіше. Також, актуальним питанням сьогодення є участь у проектах, які роблять цей світ більш екологічно чистим та комфортним. Тому, ми стали надійним партнером проекту «Зелена логістика» від компанії Meest. Наша спільна мета направлена на збереження клімату та екосистеми планети для наступних поколінь. Ми віримо, що допомога нужденним і єднання благими цілями – це основа здорового і щасливого суспільства», – заявила вона.

Нагадаємо, Meest звернувся до українських компаній з пропозицією долучитись до захисту навколишнього середовища, скориставшись новою додатковою послугою "4Д: Доставка Дружня До Довкілля". Доставка відправлень за так званим "зеленим тарифом" дозволить компенсувати викиди парникових газів. Кошти "зеленого тарифу" Meest скерує всесвітнім екологічним організаціям на реалізацію проектів висадки дерев та відновлення екосистем в українських Карпатах.

В межах проекту "Зелена логістика" посилки маркуються логотипом "4Д: Доставка Дружня До Довкілля". При врученні промаркованого відправлення кур’єр Meest обов’язково наголосить на тому, що відправник є екологічно-відповідальною компанією. Інформацію про екологічну спрямованість компанії буде також відображено на інформаційних ресурсах Meest, а логотипи партнерів проекту – розміщені на інформаційних матеріалах заходів проекту "Зелена логістика".

"Зелений тариф" Meest складає одну додаткову гривню до вартості тарифу відправлення.

Замовити додаткову послугу "Зелена Логістика" можна, створивши відправлення в "Особистому кабінеті" та обравши рубрику "Зелена логістика" в графі "Особливі умови доручення". Програма автоматично до суми відправлення дорахує одну гривню за послугу "Зелена логістика".

Калькулятор