Шановні користувачі! Звертаємо вашу увагу, що контент даного сайту більше не оновлюється. Запрошуємо на наш новий сайт meest.com
 • Приватним клієнтам
  • Кур’єрська доставка

   Отримуйте свої замовлення та покупки вдома чи на роботі з рук кур’єрів Meest Express – без зайвих черг та тривалого очікування, у домовлений час і з найвищим рівнем комфорту.

  • Доставка у відділення

   Meest Express пропонує велику мережу відділень у найбільших населених пунктах України – для оперативної доставки приватної кореспонденції, посилок та інших вантажів.

  • Доставка в поштомат

   Meest Express підтримує та розвиває інноваційні способи доставки: до Ваших послуг сотні поштоматів в усіх куточках України для комфортного одержання замовлень з онлайну.

  • Доставка в міні-відділення

   З Meest Express альтернатива завжди є – отримуйте свої замовлення з інтернету поруч з домом чи місцем праці в сусідніх пунктах видачі міні-відділень без зайвих переплат.

 • Компаніям
  • Інтернет магазинам

   Meest Express гарантовано доставляє замовлення покупців з інтернет-магазинів за вказаною адресою, на відділення Компанії, до найближчого поштомату чи пункту видачі міні-відділень.

  • Підприємствам

   Meest Express забезпечує своєчасну доставку товарів для бізнесу від виробників та постачальників, а також надає відлагоджені послуги з доставки товарів гуртової та роздрібної торгівлі до точок продажу.

  • Фінансовим установам

   Meest Express пропонує перевірені досвідом послуги з доставки ділової кореспонденції та товарів для успішного забезпечення щоденних потреб офісів.

 • Міжнародна доставка
 • Стати партнером
  • Відкрити Міні-відділення

   Відкрийте міні-відділення Meest на базі Вашого власного бізнесу: магазину, перукарні, сервісного центру, тур-агенції та отримайте щоденний трафік потенційних клієнтів.

  • Відкрити відділення

   Meest Express готовий ділитися успіхом ринку онлайн-торгівлі та поштових відправлень. Відкриття відділення під ТМ Meest Express у зручній для споживачів локації – це готовий бізнес, який спрацює для кожного партнера.

  • Встановлення поштомату

   Meest Express знає, як можна ефективно використовувати навіть 0,5 м2 вільної комерційної площі. Розміщення поштомату Meest Express для видачі відправлень на вільній площі – шлях до гарантованого додаткового прибутку без зайвих витрат!

 • Про нас
  • Про компанію

   Meest Express – це десятиліття розбудови та інвестування в поштово-логістичну галузь Україну.

  • Місія та цінності

   Meest Express вірить, що ефективні логістичні послуги повинні спиратися на міцний фундамент принципів та бачення майбутнього.

  • Зелена логістика

   Meest Express дотримується концепції корпоративної соціальної відповідальності бізнесу, а впровадження стандартів «Зеленої логістики» стане важливою складовою загальної стратегії компанії.

  • Новини

   Стежте за подіями в житті Meest Express і Ви отримаєте своєчасну інформацію про кращі пропозиції на поштово-логістичному ринку України.

  • Партнери

   Meest Express пишається співпрацею з усіма компаніями, які дозволили стати частиною їх логістичних процесів.

 • Контакти
 • FAQ
Відстеження відправлень | Track Your Shipment:

Perekaz24 впевнено завойовує довіру українців

Perekaz24 впевнено завойовує довіру українців

Сервіс Perekaz24 впевнено завойовує довіру українців у всьому світі

Perekaz24 у листопаді відзначає першу річницю своєї діяльності на ринку міжнародних грошових переказів. Про досягнення, переваги сервісу міжнародних онлайн переказів, а також про плани розвитку в розмові з керівником проекту Perekaz24 Олегом Пелехом.

В яких країнах працює сервіс Perekaz24?

Perekaz24 – це спільний проект міжнародної глобальної компанії з українськими коріннями Meest і польської Transfer24. Він орієнтований на потреби українців, які працюють і живуть за межами Батьківщини, але підтримують постійні зв’язки з рідними в Україні, в тому числі у форматі фінансових переказів. Таких українців з кожним роком стає все більше. Проект стартував саме в українсько-польському форматі з огляду на присутність в цій європейській країні великої української діаспори. Проте вже з вересня цього року за допомогою сервісу Perekaz24 можна перераховувати гроші в Україну онлайн зі всіх європейських країн, а також із Ізраїлю та Канади. Рerekaz24 сьогодні – це міжнародний проект, який пропонує миттєву послугу відправлення грошей в Україну з 29 країн світу.

Як багато українців серед тих, хто мешкає закордоном, віддають перевагу онлайн переказам грошей?

За даними наших аналітиків, їх частка постійно зростає завдяки політиці європейських держав, скерованій на спрощення процедури офіційного працевлаштування українців. Так є в Польщі, Чехії, а зараз відбувається в Німеччині. НБУ прогнозує, що в 2019 році українські заробітчани переведуть в Україну суму, понад 12 млрд доларів. Через швидку діджиталізацію та зручність, наступного року онлайн перекази грошей можуть скласти до 30-40% всіх міжнародних грошових поступлень в Україну від заробітчан. Тим паче, що на відміну від стандартних пунктів відправлення переказів – онлайн сервіс працює цілодобово, а переказувати вигідно і дрібні суми на будь які потреби ваших друзів, родини, чи просто на погашення кредиту в банку або оплату комунальних послуг з поповненої переказом української картки.

У чому перевага онлайн переказів грошей над класичними способами їхнього відправлення з-за кордону в Україну, як от, наприклад, міжнародних банківських переказів?

В даному випадку – це значна економія витрат клієнта на банківському обслуговуванні. Сьогодні комісія за переказ грошей в Україну з будь-якої країни світу за допомогою сервісу Perekaz24 складає лише 1%. Вона є найнижчою серед аналогічних пропозицій на ринку.

Якщо говорити про такі важливі характеристики, як швидкість, зручність і безпеку, то послуги онлайн переказу не поступаються якістю відомим міжнародним системам грошових переказів. В системі Perekaz24 реалізація переказу здійснюється миттєво. В Україні ж готівку в доларах чи гривні можна отримати у 3500 відділеннях банків або зарахувати на банківську картку будь-якого українського банку.

Чому клієнту варто обрати саме Perekaz24, адже послуги міжнародних онлайн переказів в Україну пропонує багато операторів?

Perekaz24 – надзвичайно зручний, миттєвий і безпечний в користуванні сервіс. За цими параметрами – ми поза конкуренцією.

На Perekaz24 реєстрація клієнтів відбувається за лічені хвилини без жодних документів. Далі для відправки переказу необхідно лише вказали прізвище, ім’я та телефон одержувача, на який надійде СМС повідомлення про деталі переказу, а також спосіб виплати коштів: зарахування на банківську картку чи готівкою у відділенні найближчого банку партнера, розташування якого легко можна знайти на нашому сайті. Реєстрація, наголошую, є безкоштовною та не вимагає подання копій документів. Комісійні послуги в сумі 1% оплачуються одночасно з виконанням трансакції переказу з картки VISA або Mastercard. Процес авторизації картки є захищеним та аналогічний, як під час покупок в інтернеті. Тобто всі персональні дані клієнтів сервісу є надійно захищені.

Поряд з технічними перевагами, є ряд важливих моментів в нашій фінансовій стратегії, які свідчать про те, що Perekaz24 – сервіс, орієнтований на потреби українців, які мешкають і працюють закордоном. Ми намагались створити аналогічний сервіс, до якого вже звикли українці переказуючи гроші з картки на карту. В Україні цей сервіс працює миттєво, є зручним та дешевим. Тому, ми розширили кордони і тепер так само легко можна здійснювати перекази з за кордону. А це і додаткова безпека для заробітчанина, якому немає потреби передавати знайомими чи везти велику суму грошей особисто, плюс фінансова підтримка рідних, які щомісячно можуть отримувати перекази одразу в доларах США або гривнях на поточні потреби.

Якими є фінансові переваги для клієнтів Perekaz24?

Perekaz24 – сервіс, який є вигідний для звичайних людей, які здійснюють невеликі регулярні, термінові перекази. Максимальна сума переказів в місяць еквівалентна 2000, в день – 1000 доларів США, що є оптимально, враховуючи рівень європейських і світових заробітних плат. Одержувач в Україні отримує переказ миттєво та без додаткових оплат. Ми пропонуємо кращий курс конвертації, що важливо для тих українців, які працюють в країнах, де діють національні валюти, наприклад Польща, Чехія, Угорщина, Норвегія, Велика Британія чи Канада а також невелику комісію, необтяжну для малих сум. Тут ми беремо на себе усі ризики з обміну валют, та убезпечуємо від інших шахрайських дій, які можуть виникнути в українця за кордоном, доставляючи Ваші гроші прямо з картки до рук отримувача. Працюючи згідно ліцензії Національного банку України та Європейського наглядового органу (KNF) ми бездоганно виконуємо усі взяті зобов’язання та цінуємо Вашу довіру.

Для того, щоб краще зрозуміти всі переваги Perekaz24, вартує хоча б один раз скористатись нашим сервісом. Тим більше, що перший переказ для відправника на ньому є безкоштовний.

Ваші плани розвитку на 2020 рік?

Ми продовжуємо працювати над розширенням списку валют та країн, можливості пересилати перекази не лише в Україну, а й у зворотньому напрямку. Значну увагу приділяємо технічним інноваціям та питанням безпеки роботи сервісу. Ці аспекти є надзвичайно важливі як для клієнтів, так і для наших партнерів. Вдосконалюємо маркетингову стратегію, яка передбачає на 2020 рік багато цікавих і вигідних індивідуальних пропозицій, конкурсів, призів для наших нових і постійних клієнтів. Одним словом робимо відмінний український продукт!

Калькулятор