Шановні користувачі! Звертаємо вашу увагу, що контент даного сайту більше не оновлюється. Запрошуємо на наш новий сайт meest.com
 • Приватним клієнтам
  • Кур’єрська доставка

   Отримуйте свої замовлення та покупки вдома чи на роботі з рук кур’єрів Meest Express – без зайвих черг та тривалого очікування, у домовлений час і з найвищим рівнем комфорту.

  • Доставка у відділення

   Meest Express пропонує велику мережу відділень у найбільших населених пунктах України – для оперативної доставки приватної кореспонденції, посилок та інших вантажів.

  • Доставка в поштомат

   Meest Express підтримує та розвиває інноваційні способи доставки: до Ваших послуг сотні поштоматів в усіх куточках України для комфортного одержання замовлень з онлайну.

  • Доставка в міні-відділення

   З Meest Express альтернатива завжди є – отримуйте свої замовлення з інтернету поруч з домом чи місцем праці в сусідніх пунктах видачі міні-відділень без зайвих переплат.

 • Компаніям
  • Інтернет магазинам

   Meest Express гарантовано доставляє замовлення покупців з інтернет-магазинів за вказаною адресою, на відділення Компанії, до найближчого поштомату чи пункту видачі міні-відділень.

  • Підприємствам

   Meest Express забезпечує своєчасну доставку товарів для бізнесу від виробників та постачальників, а також надає відлагоджені послуги з доставки товарів гуртової та роздрібної торгівлі до точок продажу.

  • Фінансовим установам

   Meest Express пропонує перевірені досвідом послуги з доставки ділової кореспонденції та товарів для успішного забезпечення щоденних потреб офісів.

 • Міжнародна доставка
 • Стати партнером
  • Відкрити Міні-відділення

   Відкрийте міні-відділення Meest на базі Вашого власного бізнесу: магазину, перукарні, сервісного центру, тур-агенції та отримайте щоденний трафік потенційних клієнтів.

  • Відкрити відділення

   Meest Express готовий ділитися успіхом ринку онлайн-торгівлі та поштових відправлень. Відкриття відділення під ТМ Meest Express у зручній для споживачів локації – це готовий бізнес, який спрацює для кожного партнера.

  • Встановлення поштомату

   Meest Express знає, як можна ефективно використовувати навіть 0,5 м2 вільної комерційної площі. Розміщення поштомату Meest Express для видачі відправлень на вільній площі – шлях до гарантованого додаткового прибутку без зайвих витрат!

 • Про нас
  • Про компанію

   Meest Express – це десятиліття розбудови та інвестування в поштово-логістичну галузь Україну.

  • Місія та цінності

   Meest Express вірить, що ефективні логістичні послуги повинні спиратися на міцний фундамент принципів та бачення майбутнього.

  • Зелена логістика

   Meest Express дотримується концепції корпоративної соціальної відповідальності бізнесу, а впровадження стандартів «Зеленої логістики» стане важливою складовою загальної стратегії компанії.

  • Новини

   Стежте за подіями в житті Meest Express і Ви отримаєте своєчасну інформацію про кращі пропозиції на поштово-логістичному ринку України.

  • Партнери

   Meest Express пишається співпрацею з усіма компаніями, які дозволили стати частиною їх логістичних процесів.

 • Контакти
 • FAQ
Відстеження відправлень | Track Your Shipment:

Ростислав Кісіль: MEEST – БУДУЄ МОСТИ, ЩО ЄДНАЮТЬ ЛЮДЕЙ

Ростислав Кісіль: MEEST – БУДУЄ МОСТИ, ЩО ЄДНАЮТЬ ЛЮДЕЙ

РОСТИСЛАВ КІСІЛЬ: MEEST – БУДУЄ МОСТИ, ЩО ЄДНАЮТЬ ЛЮДЕЙ У ВСЬОМУ СВІТІ

У чому секрет успішної 30-річної діяльності MEEST?

Meest за тридцять років з компанії, яка займалась поштовими перевезеннями з Північної Америки в Україну, перетворився в глобальну поштово-логістичну групу компаній. Сьогодні це потужний багатопрофільний бренд, присутній у понад 30 країнах світу. Таким грандіозним успіхом ми завдячуємо тому, що всі ці роки залишаємось вірними нашій місії: будувати мости, що єднають людей у всьому світі. Meest для багатьох поколінь українців – це символ віри у близькість родинних зв’язків, надії на допомогу друзів, відкритість світу. Люди, їхня підтримка і довіра – ось безцінний капітал, який дозволив Meest пережити всі труднощі, знайти сили і стимули для того, щоб розвиватись разом зі своїми клієнтами. Щиро дякую всім за довіру і підтримку.

Назвіть головні досягнення компанії за останні роки?

Найважливішим трендом ринку доставки, на мою думку, є створення нових форматів надсилання та отримання посилок, таких як міні-відділення й поштомати. Останній тренд найбільше стосується Meest, адже ми стали лідерами за кількістю поштоматів в Україні.

Важливою тенденцією ринку є зміна підходу до бізнесу, яка полягає у розвитку діяльності, спрямованої на суспільно-важливі речі. Meest велику увагу приділяє діям, важливим для суспільства та середовища, яке нас оточує. Наприклад, у 2016 році Meest став активним учасником міжнародного екологістичного руху та розпочав реалізацію програми "Зелена логістика". Нам вдалось запровадити сучасні підходи переробки відходів, запровадити еко технології у всіх процесах, а також впровадити інноваційні рішення, які дозволяють відновлювати навколишнє середовище у випадку, якщо діяльність компанії завдала йому шкоди. Meest вивів на ринок B2B-доставки додаткову послугу "4Д: Доставка Дружня До Довкілля", користуючись якою наші бізнес-клієнти мають можливість зробити відправлення екологічно чистим. Кошти "зеленого тарифу" скеровуємо всесвітнім екологічним організаціям на реалізацію проектів висадки дерев та відновлення екосистем, зокрема в українських Карпатах.

Визначіть пріоритети розвитку компанії в Україні?

Україна всі роки в нашій діяльності є пріоритетним напрямком. Сьогодні ми розвиваємо тут декілька напрямків і у всіх займаємо лідируючі позиції. Перший – це розвиток міжнародних доставок та грошових переказів, другий – збільшення власної мережі пунктів відправки та отримання послуг всередині країни. І нарешті – розвиток логістичних проектів у сфері транскордонної електронної комерції.

Значну увагу приділятимемо нашому цифровому продукту доставки товарів з інтернет-магазинів всього світу – myMeest. Він користується значною популярністю серед українців, адже дозволяє їм зручно купувати і доставляти товари з інтернет-магазинів Європи, Китаю та США, у яких немає власної доставки в Україну. Ми також допомагаємо доставляти в Україну онлайн покупки багатьох всесвітньо відомих онлайн рітейлерів. Meest напряму працює з десятками провідними інтернет-магазинами. Серед них відомі для українського споживача Next, Mango, Notino, Answear, Lamoda, Ali Express тощо.

Як розвивається проект відкриття міні-відділень та поштоматів Meest?

Роздрібна торгівля, як і великі торгівельні мережі, сьогодні знаходяться в зоні трансформації, шукають нові форми роботи з клієнтами. Наші пропозиції по облаштуванню міні-відділень і встановленню поштоматів – це альтернативна форма співпраці, яка дозволяє торгівельним мережам втримати клієнтів і залучити нових. Отож це взаємовигідне партнерство. Воно триває в подальшому за напрямками маркетингової та інформаційної підтримки. Наприклад, клієнти Meest мають значну знижку на товари мережі КОСМО, якщо користуються послугами міні-відділення чи поштомату, розташованими в цій мережі.

Цей проект стисло пов’язаний з іншими напрямками нашої діяльності, перед усім інтернет-доставкою. Інтернет-шопінгом захоплюються переважно молоді українці, які добре володіють цифровими технологіями. Саме для них міні-відділення і поштомати є найбільш зручною формою отримання чи відправки посилок. Ми намагаємось відкривати їх у локаціях, які доступні цілодобово. Це велика перевага для наших споживачів.

Які тренди і перспективи розвитку ринку логістичних послуг є основними?

Це перспективний ринок, на якому працюють відомі у всьому світі гравці, а також вітчизняні компанії. Український ринок активно розвивається в багатьох напрямках. Зростають його обороти з країнами Європи, що відчутно в нашій роботі, адже все більше клієнтів Meest користуються електронним сервісом платежів Perekaz24 та купують за допомогою платформи myMeest саме в європейських інтернет-магазинах.

Український ринок поштових логістичних послуг в найближчий час зазнає змін в технологічному плані. Мені приємно, що наша компанія задає високу планку, саме її проекти змінюють сьогодні підходи до роботи у всій українській логістиці.

Зрозуміло, що конкуренція на ринку поштово-логістичних послуг зростатиме. Отож багато залежить від чітких продуманих регуляторних дій з боку держави. Якщо будуть діяти чесні і прозорі правила для бізнесу, то можна очікувати вливання значних інвестицій і швидкого зростання доступних і якісних послуг для населення вже в найближчій перспективі.

Окресліть плани глобальної компанії Meest у світі?

У глобальної компанії плани масштабні. Щороку виходимо на нові ринки. Цього року ми почали доставляти посилки в Казахстан, Румунію, Болгарію, Угорщину, Словаччину та Чехію. Зробили доступними в Україні та Ізраїлі міжнародні грошові перекази зі всіх європейських країн. А далі просуваємося на азіатсько-європейський ринок. Починаючи від Китаю та закінчуючи країнами Кавказу, Узбекистаном, Ізраїлем, Туреччиною. Плануємо вихід і на скандинавські ринки. Якщо наші послуги будуть потребувати в Африці, ми зайдемо і туди. Ми рухаємося, не зупиняючись. Ми там, де нас потребують. Наша ціль – увесь світ!

Калькулятор