Шановні користувачі! Звертаємо вашу увагу, що контент даного сайту більше не оновлюється. Запрошуємо на наш новий сайт meest.com
 • Приватним клієнтам
  • Кур’єрська доставка

   Отримуйте свої замовлення та покупки вдома чи на роботі з рук кур’єрів Meest Express – без зайвих черг та тривалого очікування, у домовлений час і з найвищим рівнем комфорту.

  • Доставка у відділення

   Meest Express пропонує велику мережу відділень у найбільших населених пунктах України – для оперативної доставки приватної кореспонденції, посилок та інших вантажів.

  • Доставка в поштомат

   Meest Express підтримує та розвиває інноваційні способи доставки: до Ваших послуг сотні поштоматів в усіх куточках України для комфортного одержання замовлень з онлайну.

  • Доставка в міні-відділення

   З Meest Express альтернатива завжди є – отримуйте свої замовлення з інтернету поруч з домом чи місцем праці в сусідніх пунктах видачі міні-відділень без зайвих переплат.

 • Компаніям
  • Інтернет магазинам

   Meest Express гарантовано доставляє замовлення покупців з інтернет-магазинів за вказаною адресою, на відділення Компанії, до найближчого поштомату чи пункту видачі міні-відділень.

  • Підприємствам

   Meest Express забезпечує своєчасну доставку товарів для бізнесу від виробників та постачальників, а також надає відлагоджені послуги з доставки товарів гуртової та роздрібної торгівлі до точок продажу.

  • Фінансовим установам

   Meest Express пропонує перевірені досвідом послуги з доставки ділової кореспонденції та товарів для успішного забезпечення щоденних потреб офісів.

 • Міжнародна доставка
 • Стати партнером
  • Відкрити Міні-відділення

   Відкрийте міні-відділення Meest на базі Вашого власного бізнесу: магазину, перукарні, сервісного центру, тур-агенції та отримайте щоденний трафік потенційних клієнтів.

  • Відкрити відділення

   Meest Express готовий ділитися успіхом ринку онлайн-торгівлі та поштових відправлень. Відкриття відділення під ТМ Meest Express у зручній для споживачів локації – це готовий бізнес, який спрацює для кожного партнера.

  • Встановлення поштомату

   Meest Express знає, як можна ефективно використовувати навіть 0,5 м2 вільної комерційної площі. Розміщення поштомату Meest Express для видачі відправлень на вільній площі – шлях до гарантованого додаткового прибутку без зайвих витрат!

 • Про нас
  • Про компанію

   Meest Express – це десятиліття розбудови та інвестування в поштово-логістичну галузь Україну.

  • Місія та цінності

   Meest Express вірить, що ефективні логістичні послуги повинні спиратися на міцний фундамент принципів та бачення майбутнього.

  • Зелена логістика

   Meest Express дотримується концепції корпоративної соціальної відповідальності бізнесу, а впровадження стандартів «Зеленої логістики» стане важливою складовою загальної стратегії компанії.

  • Новини

   Стежте за подіями в житті Meest Express і Ви отримаєте своєчасну інформацію про кращі пропозиції на поштово-логістичному ринку України.

  • Партнери

   Meest Express пишається співпрацею з усіма компаніями, які дозволили стати частиною їх логістичних процесів.

 • Контакти
 • FAQ
Відстеження відправлень | Track Your Shipment:

РОСТИСЛАВ КІСІЛЬ: MEEST В КОСМО, ЕКОМАРКЕТІ ТА АТБ

РОСТИСЛАВ КІСІЛЬ: MEEST В КОСМО, ЕКОМАРКЕТІ ТА АТБ

РОСТИСЛАВ КІСІЛЬ: МІНІ-ВІДДІЛЕННЯ ТА ПОШТОМАТИ MEEST ЗАПРАЦЮВАЛИ В КОСМО, ЕКОМАРКЕТІ, АТБ ТА В ІНШИХ ВІДОМИХ МЕРЕЖАХ.

Швидко, зручно, вигідно і без черг – такий сучасний поштовий сервіс запропонувала своїм клієнтам компанія Meest завдяки створенню найбільшої в Україні мережі міні-відділень та поштоматів. Президент міжнародної групи компаній Meest Ростислав Кісіль наголосив, що компанії вдалось в стислі терміни успішно реалізувати першу фазу проекту створення та розвитку мережі міні-відділень та поштоматів в Україні.

«Сьогодні міні-відділення та поштомати Meest запрацювали у відомих торгівельних мережах Космо, Екомаркеті, АТБ тощо. Компанія показує надзвичайно вдалу динаміку розвитку сучасних пунктів прийому та відправки посилок в Україні. Лише за травень нами було відкрито 133 міні-відділення та встановлено 33 поштомати. Ми продовжуємо працювати далі, не збавляючи темпи й охоплюючи нашими послугами нові райони в великих містах та нові населені пункти», - розповів він.

Meest в цьому проекті також співпрацює з відомими споживчими мережами Подорожник, Мобіжук, ПлюсМаркет, KF.UA, центрами обслуговування Укртелеком, а також  АЗС ОККО.

Ростислав Кісіль пояснив, що міні-відділення і поштомати – найбільш зручна форма надання поштових послуг тим, хто надає перевагу покупкам в інтернет-магазинах. Розвиток таких мереж – це загальносвітовий тренд, який задовольняє попит постійно зростаючого сегменту логістичних послуг для Електронної комерції.

«У мобільному світі попит на швидку і зручну доставку є домінуючим. Клієнти хочуть отримувати і відправляти посилки в близьких до роботи або дому локаціях, без черг, без додаткового контакту з співробітниками поштово-логістичних компаній, а також у будь-який час. Пункти прийому та відправки Meest – ідеальна пропозиція для забезпечення такого попиту. Розташування міні-відділень і поштоматів є доступними і зручними для клієнтів. Важливо, що значна їхня частина працює цілодобово, наприклад в мережах ОККО та АТБ», - наголосив він.

Переваги в роботі сучасних поштових міні-відділень і поштоматів забезпечуються використанням Meest сучасних цифрових технологій.

Генеральний директор Meest Express Віктор Кучма розповів: «Пункти прийому та відправки посилок Meest у відомих торгівельних мережах відповідають не лише вимозі високої доступності. Це також швидка і проста послуга. Клієнти перед тим, як завітати до міні-відділення чи поштомату, створюють своє відправлення на нашому сайті або в мобільному додатку, самостійно запаковують та оплачують відправлення, і тоді без додаткових процедур і зайвого часу відправляють його з міні-відділення або з поштомату. Завдяки тому відправка чи отримання посилок займає в них менше, ніж п’ять хвилин. Впровадження новітніх ІТ технологій – важливий пріоритет нашої операційної діяльності. Оптимізація процедур оформлення та оплати відправлень з використанням новітніх технологій дозволяє швидко надсилати посилку і ще швидше її отримувати».

Нагадаємо, у квітні 2019 року Meest та компанія ОККО домовились про відкриття 150 поштових міні-відділень Meest Express на автозаправних станціях мережі ОККО.

У грудні 2018 року Meest Express повідомив про придбання 1000 поштоматів, які планувалось встановити у зручних та доступних для користувачів місцях навесні 2019 року . Тоді ж Meest Express придбав у ТОВ «Віеней-Автолізинг» 1900 поштоматів, розташованих у відділеннях Приватбанку та А-Банку в Україні. Ці кроки дозволили Meest Express стати власником найбільшої мережі поштоматів в Україні, яка нараховує майже 3000 одиниць.

Міжнародна група компаній Meest створена в 1989 році та веде свою діяльність в 20 країнах світу. В Україні Meest представлена компаніями: СП «Росан» – приватний міжнародний поштовий оператор, Meest Express – поштово-логістичний оператор України, myMeest – доставка покупок з іноземних інтернет-магазинів, Meest Cargo – міжнародний перевізник габаритних вантажів, Meest Tour – провідний туристичний оператор, Meest Money Transfer – міжнародні грошові перекази та інші.

Калькулятор