• Приватним клієнтам
  • Кур’єрська доставка

   Отримуйте свої замовлення та покупки вдома чи на роботі з рук кур’єрів Meest Express – без зайвих черг та тривалого очікування, у домовлений час і з найвищим рівнем комфорту.

  • Доставка у відділення

   Meest Express пропонує велику мережу відділень у найбільших населених пунктах України – для оперативної доставки приватної кореспонденції, посилок та інших вантажів.

  • Доставка в поштомат

   Meest Express підтримує та розвиває інноваційні способи доставки: до Ваших послуг сотні поштоматів в усіх куточках України для комфортного одержання замовлень з онлайну.

  • Доставка в міні-відділення

   З Meest Express альтернатива завжди є – отримуйте свої замовлення з інтернету поруч з домом чи місцем праці в сусідніх пунктах видачі міні-відділень без зайвих переплат.

 • Компаніям
  • Інтернет магазинам

   Meest Express гарантовано доставляє замовлення покупців з інтернет-магазинів за вказаною адресою, на відділення Компанії, до найближчого поштомату чи пункту видачі міні-відділень.

  • Підприємствам

   Meest Express забезпечує своєчасну доставку товарів для бізнесу від виробників та постачальників, а також надає відлагоджені послуги з доставки товарів гуртової та роздрібної торгівлі до точок продажу.

  • Фінансовим установам

   Meest Express пропонує перевірені досвідом послуги з доставки ділової кореспонденції та товарів для успішного забезпечення щоденних потреб офісів.

 • Міжнародна доставка
 • Стати партнером
  • Відкрити Міні-відділення

   Відкрийте міні-відділення Meest на базі Вашого власного бізнесу: магазину, перукарні, сервісного центру, тур-агенції та отримайте щоденний трафік потенційних клієнтів.

  • Відкрити відділення

   Meest Express готовий ділитися успіхом ринку онлайн-торгівлі та поштових відправлень. Відкриття відділення під ТМ Meest Express у зручній для споживачів локації – це готовий бізнес, який спрацює для кожного партнера.

  • Встановлення поштомату

   Meest Express знає, як можна ефективно використовувати навіть 0,5 м2 вільної комерційної площі. Розміщення поштомату Meest Express для видачі відправлень на вільній площі – шлях до гарантованого додаткового прибутку без зайвих витрат!

 • Про нас
  • Про компанію

   Meest Express – це десятиліття розбудови та інвестування в поштово-логістичну галузь Україну.

  • Місія та цінності

   Meest Express вірить, що ефективні логістичні послуги повинні спиратися на міцний фундамент принципів та бачення майбутнього.

  • Зелена логістика

   Meest Express дотримується концепції корпоративної соціальної відповідальності бізнесу, а впровадження стандартів «Зеленої логістики» стане важливою складовою загальної стратегії компанії.

  • Новини

   Стежте за подіями в житті Meest Express і Ви отримаєте своєчасну інформацію про кращі пропозиції на поштово-логістичному ринку України.

  • Партнери

   Meest Express пишається співпрацею з усіма компаніями, які дозволили стати частиною їх логістичних процесів.

 • Контакти
 • FAQ
Відстеження відправлень | Track Your Shipment:

Партнер Meest мережа ломбардів «Скарбниця» став найкращим

Партнер Meest мережа ломбардів «Скарбниця» став найкращим

Названі лідери фінансового сектора України

Днями в Києві назвали лідерів фінансового сектора України за версією рейтингового видання «ТОП-100. Рейтинги найбільших». Інформацію озвучили в рамках заходу «Фінанси. Опора бізнесу».
У банківському секторі переможцями стали: Ощадбанк – лідер в обслуговуванні малого та середнього бізнесу, Credit Agricole Bank – кращий аграрний банк.

Список лідерів рейтингу страхових компаній включають «Інго Україна», «Альфа страхування», ARX в номінації «Корпоративне страхування» та ін.

У рейтингу ломбардів і мікрофінансових організацій нагородили національну мережу ломбардів «Скарбниця», як найбільш інноваційний ломбард за впровадження флагманських cashless-сервісів.

Фінальний список переможців був сформований на базі оцінки експертів, серед яких представники рекрутингових компаній і міжнародних компаній, які спеціалізуються на оцінці компетенцій менеджерів вищої ланки (80%), а також на підставі вибору редколегії журналу «ТОП-100» (20%)

За підсумком оголошення лідерів фінансової галузі, стало ясно, що коливання ринку колосальні. Фінансовий сектор стрімко змінюється: надмірний ріст частки безготівкових розрахунків, прогрес в фінтех-інноваціях поява нових учасників фінринку, посилення конкуренції.
Так, багато учасників рейтингу дотримуються курсу на безготівкову економіку, що не дивно, оскільки всі вони зовсім недавно отримали нового регулятора ринку: відповідно до закону про «спліт» новим регулятором банків, ломбардів, МФО і страхових компаній стане Нацбанк замість Нацкомфінпослуг. Закон вступить в силу з 1 липня 2020 року.

За даними Нацбанку частка безготівкових платежів на кінець 2019 року склала 50%, це на 5 відсотків більше в порівнянні з результатами 2018 року (45%). Загальний показник співвідношення кількості платіжних терміналів і чисельності постійного населення України з початку року зріс на 3% і досяг 7,3 тис. шт. на 1 млн. населення.

В цілому фінансовий сектор здивував флагманськими проектами. Вже сьогодні банки б'ють рекорди по емісії токенізованих платіжних карт, мікрофінансові організації показують зростання ринку на 60% за останній квартал 2019 року, а ломбарди успішно закріпилися на позиції реформаторів ринку, запропонувавши ряд кешлес-сервісів. Серед них: віддалений добір по кредиту, віддалене погашення, отримання грошей на банківську карту, система SkarbID, коли клієнти ідентифікуються і оформляють кредити без документів і без договору.
Раніше лідери ломбардної галузі повідомляли, що частка безготівкових платежів зросла на 360% за 2019 рік і продовжує демонструвати зростання. Картина застав, на сьогоднішній день, розподілилася наступним чином: 80% застав – це золото (35% кільця, 25% ланцюжки, 25% браслети); 15% застав це техніка, з них: 40% – телефони, 20% – ноутбуки, 15% – планшети.

Примітно, що 85% клієнтів викуповують закладені речі назад і користуються мікрокредитами для вирішення термінових фінансових потреб, повідомляли раніше в прес-службі одного з найбільших гравців ломбардної галузі.
За словами власника бізнес-медіа бюро Економіка+, яке вже багато років відстежує коливання ринку і постачає українців актуальними даними, цей рейтинг формує думку, якій довіряють тисячі інвесторів і підприємців. «Ми створюємо нові можливості і шляхи для позитивних змін в бізнесі», зазначив Костянтин Паршин, власник видавництва.

Калькулятор