• Приватним клієнтам
  • Кур’єрська доставка

   Отримуйте свої замовлення та покупки вдома чи на роботі з рук кур’єрів Meest Express – без зайвих черг та тривалого очікування, у домовлений час і з найвищим рівнем комфорту.

  • Доставка у відділення

   Meest Express пропонує велику мережу відділень у найбільших населених пунктах України – для оперативної доставки приватної кореспонденції, посилок та інших вантажів.

  • Доставка в поштомат

   Meest Express підтримує та розвиває інноваційні способи доставки: до Ваших послуг сотні поштоматів в усіх куточках України для комфортного одержання замовлень з онлайну.

  • Доставка в міні-відділення

   З Meest Express альтернатива завжди є – отримуйте свої замовлення з інтернету поруч з домом чи місцем праці в сусідніх пунктах видачі міні-відділень без зайвих переплат.

 • Компаніям
  • Інтернет магазинам

   Meest Express гарантовано доставляє замовлення покупців з інтернет-магазинів за вказаною адресою, на відділення Компанії, до найближчого поштомату чи пункту видачі міні-відділень.

  • Підприємствам

   Meest Express забезпечує своєчасну доставку товарів для бізнесу від виробників та постачальників, а також надає відлагоджені послуги з доставки товарів гуртової та роздрібної торгівлі до точок продажу.

  • Фінансовим установам

   Meest Express пропонує перевірені досвідом послуги з доставки ділової кореспонденції та товарів для успішного забезпечення щоденних потреб офісів.

 • Міжнародна доставка
 • Стати партнером
  • Відкрити Міні-відділення

   Відкрийте міні-відділення Meest на базі Вашого власного бізнесу: магазину, перукарні, сервісного центру, тур-агенції та отримайте щоденний трафік потенційних клієнтів.

  • Відкрити відділення

   Meest Express готовий ділитися успіхом ринку онлайн-торгівлі та поштових відправлень. Відкриття відділення під ТМ Meest Express у зручній для споживачів локації – це готовий бізнес, який спрацює для кожного партнера.

  • Встановлення поштомату

   Meest Express знає, як можна ефективно використовувати навіть 0,5 м2 вільної комерційної площі. Розміщення поштомату Meest Express для видачі відправлень на вільній площі – шлях до гарантованого додаткового прибутку без зайвих витрат!

 • Про нас
  • Про компанію

   Meest Express – це десятиліття розбудови та інвестування в поштово-логістичну галузь Україну.

  • Місія та цінності

   Meest Express вірить, що ефективні логістичні послуги повинні спиратися на міцний фундамент принципів та бачення майбутнього.

  • Зелена логістика

   Meest Express дотримується концепції корпоративної соціальної відповідальності бізнесу, а впровадження стандартів «Зеленої логістики» стане важливою складовою загальної стратегії компанії.

  • Новини

   Стежте за подіями в житті Meest Express і Ви отримаєте своєчасну інформацію про кращі пропозиції на поштово-логістичному ринку України.

  • Партнери

   Meest Express пишається співпрацею з усіма компаніями, які дозволили стати частиною їх логістичних процесів.

 • Контакти
 • FAQ
Відстеження відправлень | Track Your Shipment:

Отримайте можливість виграти квитки в акції «Вакації в Україні»

Отримайте можливість виграти квитки в акції «Вакації в Україні»

Міжнародна поштово-логістична група Meest Group та Meest Express в Україні запрошують прийняти участь в акції «Вакації в Україні» і отримати можливість виграти квитки до України!

Якщо ви живете та працюєте за кордоном, і користуєтесь сервісами доставки посилок в Україну, наша акційна пропозиція для вас!

ЗАМОВЛЯЙТЕ ДОСТАВКУ ПОСИЛОК З ІТАЛІЇ, ІСПАНІЇ, ГРЕЦІЇ, ПОРТУГАЛІЇ ТА ПОЛЬЩІ – ВИГРАВАЙТЕ КВИТКИ ТУДИ-НАЗАД В УКРАЇНУ І БЕЗКОШТОВНУ ВІДПРАВКУ ПОСИЛОК З-ЗА КОРДОНУ ДО КІНЦЯ 2018 РОКУ!

Для отримання більш детальної інформації, ознайомтесь з правилами та умовами акційної пропозиції нижче:

Умови та правила Акції «Вакації в Україні»

       1. ОРГАНІЗАТОР АКЦІЇ

       1.1 Спільне українсько-канадське підприємство «Росан» (базова структура Поштово-логістична групи "Meest Group"), юридична особа, створена за законодавством України та зареєстрована за адресою: вул. Зелена, 147, м. Львів, 79035, Україна.

       2. ВИКОНАВЕЦЬ АКЦІЇ

       2.1 Торговий Дім "МІСТ ЕКСПРЕС" код ЄДРПОУ 36152228, юридична особа, створена за законодавством України та зареєстрована за адресою: 79035, Львівська обл., м. Львів, вул. Зелена, 147.

       2.2 Представництва міжнародної доставки у Європі, які діють від імені, в інтересах та за рахунок Організатора відповідно до Агентських угод. Перелік та контакти представництв зазначені в посиланні meest-express.com.ua/ua/pryvatnym-kliientam/mizhnarodna-dostavka.

       2.3 У якості виконавців в даній акції приймаються участь представництва міжнародної доставки тільки в Італії, Іспанії, Греції, Португалії та Польщі.

       3. ЦІЛЬОВА ГРУПА

           Основна цільова аудиторія акції – це громадяни Європи або вихідці з України, які проживають і працюють у зазначених в п 2.3. країнах, де розміщені ВИКОНАВЦІ АКЦІЇ; і які здійснюють відправлення посилок в Україну.

Акція спрямована на:

       3.1 Залучення нових клієнтів до відправки міжнародних посилок в Україну, що надається Організатором Акції.

       3.2 Підвищення лояльності існуючих клієнтів.

       4. ТЕРИТОРІЯ ТА ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

       4.1 Акція діє по всій території Італії, Іспанії, Греції, Португалії та Польщі згідно переліку населених пунктів прийому міжнародних поштових відправлень, де є представництва Організатора Акції.

       4.2 Акція діє у період з 24 березня 2018 р. по 3 червня 2018 р., включно

       5. СУТЬ АКЦІЇ

       5.1 Учасниками Акції є фізичні особи, які звернулись в міжнародні представництва Італії, Іспанії, Греції, Португалії та Польщі та оформили посилку до відправки з доставкою по Україні кур’єрською службою Meest Express.

       5.2 Кожен учасник отримає трек-код відправленої посилки, що міститься на митній декларації CN23, яка оформлюється через міжнародне представництво в період проведення Акції (взірець мал. 1) Виняток! У Польщі учасник-відправник отримує номер відправки у форматі: PL0409405385UA

       5.3 Кількість посилок та отриманих трек-кодів до відправки в Україну необмежена.

       5.4 Кожен отриманий трек-код з відправленої посилки в Україну автоматично приймає участь в Акції.

Мал. 1

       5.5 Призовий фонд Акції, окремо для кожної країни, яка бере участь у акції:

            1) Визначений зі списку обраних трек-кодів Переможець, який займе 1 місце, отримає право на отримання безкоштовних авіа квитків туди і назад «Країна проведення Акції (п.2.3)-Україна-Країна проведення Акції (п.2.3)» і знижку 50% на відправку посилок (окрім відправки кореспонденції/документів) в Україну на перші 100 кг. до кінця 2018 року.

            2) Переможець, який займе 2 місце зі списку обраних трек-кодів отримає право на безкоштовну відправку 100 кг. посилок (окрім відправки кореспонденції/документів та не більше ніж 10 посилок) в Україну до кінця 2018 року.

            3) Переможець, який займе 3 місце зі списку обраних трек-кодів отримає право на безкоштовну відправку 50 кг. посилок (окрім відправки кореспонденції/документів та не більше ніж 5 посилок) в Україну до кінця 2018 року.

       5.6. Вибір переможців Акції здійснюватиметься шляхом випадкового вибору за допомогою сервісу random.org та викладення офіційних результатів розіграшу на сайті meest-express.com.ua та сторінці MeestExpress в мережі Facebook.

       5.7 Розіграш та самі результати розіграшу будуть опубліковані 08 червня 2018 року.

       5.8 Умови придбання авіа квитків та безкоштовної відправки посилок в Україну:

            1) Організатор Акції для визначених переможців, які займуть 1 місце,  окремо по кожній Країні проведення Акції (п.2.3), зобов’язується придбати авіа квитки економ класу туди і назад з Країн проведення Акції (п.2.3) до міст в Україні на діючі прямі рейси.

            2) Для придбання квитків переможець повинен надати Організатору Акції:

                       a) скан копію митної декларації CN23 з виграшним номером трек-коду

                       b) скан копію даних закордонного паспорту

                       c) місто відправки та місто прибуття

                       d) дати вильоту з  Країни проведення Акції (п.2.3) та України.

           3) Організатор Акції зобов’язується придбати квитки в дві сторони для Переможців Акції, які займуть 1 місце, окремо по кожній Країні проведення Акції (п.2.3), на будь-які дати  з 01 серпня 2018 р. по 30 вересня 2018 р. включно.

           4) Для Переможців Акції, які займуть 2 і 3 місце окремо в кожній Країні проведення Акції (п.2.3), під безкоштовною відправкою посилок в Україну розуміється безкоштовна відправка виключно через міжнародні представництва Організатора Акції в Країнах проведення Акції (п.2.3) з доставкою по Україні кур’єрською службою Meest Express.

       6. ВИНЯТКИ

          6.1) Працівникам Організатора та Виконавця Акції заборонено приймати участь у Акції.

          6.2) Вартість багажу в ціну безкоштовних квитків для Переможців Акції, які займуть 1 місце, не включено. Організатор Акції не бере на себе відповідальність за його оплату.

       7. ІНШІ УМОВИ

          7.1 Ці Правила включають в себе повні та вичерпні правила проведення Акції. У разі якщо які-небудь питання прямо не врегульовані правилами, Організатор залишає за собою право приймати рішення з такого питання самостійно та на власний розсуд. Всі рішення Організатора є остаточними.

          7.2 Заміна акційної пропозиції на будь-яку компенсацію, в тому числі грошову, не допускається.

          7.3 Організатор та Виконавець  Акції звільняються від відповідальності у разі настання обставин непереборної сили.

          7.4 Беручи участь в Акції, Учасник підтверджує факт ознайомлення з цими Правилами, а також надає повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмова Учасника від належного виконання Правил вважається відмовою Учасника від участі в Акції. При цьому така особа не має права на одержання від Організатора або Виконавця Акції будь-якої компенсації.

          7.5 У разі невиконання та/або неналежного виконання Учасником цих Правил, Організатор має право відмовити такій особі в участі в Акції.

          7.6 Правила розміщуються і будуть доступні для ознайомлення протягом усього строку проведення Акції на офіційному сайті компанії Meest Express за адресою: meest-express.com.ua у розділі Новини.

          7.7 Організатор залишає за собою право вносити будь-які зміни до Правил проведення Акції. Про внесення змін Організатор інформує шляхом розміщення відповідної інформації або оновлених Правил на meest-express.com.ua

          7.8 Детальна інформація щодо умов проведення Акції доступна за телефонами контакт-центру Виконавця розміщених на meest-express.com.ua/ua/kontakty

Калькулятор