Шановні користувачі! Звертаємо вашу увагу, що контент даного сайту більше не оновлюється. Запрошуємо на наш новий сайт meest.com
 • Приватним клієнтам
  • Кур’єрська доставка

   Отримуйте свої замовлення та покупки вдома чи на роботі з рук кур’єрів Meest Express – без зайвих черг та тривалого очікування, у домовлений час і з найвищим рівнем комфорту.

  • Доставка у відділення

   Meest Express пропонує велику мережу відділень у найбільших населених пунктах України – для оперативної доставки приватної кореспонденції, посилок та інших вантажів.

  • Доставка в поштомат

   Meest Express підтримує та розвиває інноваційні способи доставки: до Ваших послуг сотні поштоматів в усіх куточках України для комфортного одержання замовлень з онлайну.

  • Доставка в міні-відділення

   З Meest Express альтернатива завжди є – отримуйте свої замовлення з інтернету поруч з домом чи місцем праці в сусідніх пунктах видачі міні-відділень без зайвих переплат.

 • Компаніям
  • Інтернет магазинам

   Meest Express гарантовано доставляє замовлення покупців з інтернет-магазинів за вказаною адресою, на відділення Компанії, до найближчого поштомату чи пункту видачі міні-відділень.

  • Підприємствам

   Meest Express забезпечує своєчасну доставку товарів для бізнесу від виробників та постачальників, а також надає відлагоджені послуги з доставки товарів гуртової та роздрібної торгівлі до точок продажу.

  • Фінансовим установам

   Meest Express пропонує перевірені досвідом послуги з доставки ділової кореспонденції та товарів для успішного забезпечення щоденних потреб офісів.

 • Міжнародна доставка
 • Стати партнером
  • Відкрити Міні-відділення

   Відкрийте міні-відділення Meest на базі Вашого власного бізнесу: магазину, перукарні, сервісного центру, тур-агенції та отримайте щоденний трафік потенційних клієнтів.

  • Відкрити відділення

   Meest Express готовий ділитися успіхом ринку онлайн-торгівлі та поштових відправлень. Відкриття відділення під ТМ Meest Express у зручній для споживачів локації – це готовий бізнес, який спрацює для кожного партнера.

  • Встановлення поштомату

   Meest Express знає, як можна ефективно використовувати навіть 0,5 м2 вільної комерційної площі. Розміщення поштомату Meest Express для видачі відправлень на вільній площі – шлях до гарантованого додаткового прибутку без зайвих витрат!

 • Про нас
  • Про компанію

   Meest Express – це десятиліття розбудови та інвестування в поштово-логістичну галузь Україну.

  • Місія та цінності

   Meest Express вірить, що ефективні логістичні послуги повинні спиратися на міцний фундамент принципів та бачення майбутнього.

  • Зелена логістика

   Meest Express дотримується концепції корпоративної соціальної відповідальності бізнесу, а впровадження стандартів «Зеленої логістики» стане важливою складовою загальної стратегії компанії.

  • Новини

   Стежте за подіями в житті Meest Express і Ви отримаєте своєчасну інформацію про кращі пропозиції на поштово-логістичному ринку України.

  • Партнери

   Meest Express пишається співпрацею з усіма компаніями, які дозволили стати частиною їх логістичних процесів.

 • Контакти
 • FAQ
Відстеження відправлень | Track Your Shipment:

MEEST ЗАКЛИКАЄ УКРАЇНСЬКИЙ БІЗНЕС ДОЛУЧИТИСЬ ДО ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА В РАМКАХ ПРОЕКТУ «ЗЕЛЕНА ЛОГІСТИКА»

 MEEST ЗАКЛИКАЄ УКРАЇНСЬКИЙ БІЗНЕС ДОЛУЧИТИСЬ ДО ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА В РАМКАХ ПРОЕКТУ «ЗЕЛЕНА ЛОГІСТИКА»

MEEST ЗАКЛИКАЄ УКРАЇНСЬКИЙ БІЗНЕС ДОЛУЧИТИСЬ ДО ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА В РАМКАХ ПРОЕКТУ «ЗЕЛЕНА ЛОГІСТИКА»

Міжнародна група компаній Meest звертається до українських компаній з пропозицією разом долучитись до захисту навколишнього середовища, скориставшись новою додатковою послугою «4Д: Доставка Дружня До Довкілля».

Доставка відправлень за так званим «зеленим тарифом» дозволить компенсувати викиди парникових газів. Кошти «зеленого тарифу» Meest скерує всесвітнім екологічним організаціям на реалізацію проектів висадки дерев та відновлення екосистем в українських Карпатах.

Деталі проекту «Зелена логістика» розкрив Генеральний директор Meest Express Віктор Кучма:

«В межах проекту «Зелена логістика» посилки будуть промарковані логотипом «4Д: Доставка Дружня До Довкілля». При врученні промаркованого відправлення кур’єр Meest обов’язково наголосить на тому, що відправник є екологічно-відповідальною компанією. Інформацію про екологічну спрямованість Вашої компанії буде також відображено на інформаційних ресурсах Meest, а логотипи партнерів проекту будуть розміщені на інформаційних матеріалах заходів проекту «Зелена логістика». Ми обов‘язково надамо звіт про обсяги викидів СО2, що були спричинені Вашими відправленнями. Усі кошти, зібрані за послугу «Зелена Логістика», будуть скеровані на природоохоронні проекти через інструмент «карбонових кредитів», придбаних на міжнародних спец-біржах. Ці кредити витрачатимуться на обрані компанією проекти в Україні та світі, які гарантують максимальну ефективність поглинання вуглекислого газу. Meest скеровуватиме кошти на програми відновлення та захисту лісів в Україні та в Канаді».

Віктор Кучма наголосив, що «зелений тариф» Meest складає одну додаткову гривню до вартості тарифу відправлення.

«В партнерстві зі світовим лідером з екологічного консалтингу компанією EcoArt (Paris, France) Meest здійснив аудит операційної діяльності на предмет впливу на навколишнє середовище та сформував “GHG calculator” – калькулятор обліку парникових газів операційної діяльності Meest. Фахівцями обчислено, що обсяг викидів парникових газів, які утворюються в процесі транспортування, пакування, сортування та кур’єрської середньостатистичної доставки посилок в Meest становить близько 2 кг СО2 (еквівалентно). Експерти порахували, що для того, щоб компенсувати таку кількість викидів парникових газів достатньо витратити на посадку дерев або інші проекти поглинання парникових газів лише ОДНУ ГРИВНЮ. За результатами проведеної роботи Meest в 2018 та 2019 роках отримав міжнародні сертифікати впровадження процедури обліку «карбонового сліду». Це дозволило Meest вивести на ринок додаткову послугу «4Д: Доставка Дружня До Довкілля», користуючись якою клієнти мають можливість зробити відправлення екологічно чистим, доплативши до тарифу відправлення додатково лише 1 гривню», – пояснив він.

Замовити додаткову послугу «Зелена Логістика» можна, створивши відправлення в «Особистому кабінеті» та обравши рубрику «Зелена логістика» в графі «Особливі умови доручення». Програма автоматично до суми відправлення дорахує одну гривню за послугу «Зелена логістика».

Нагадаємо, Meest з 2016 році став активним учасником міжнародного екологістичного руху. За підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) компанія три роки поспіль реалізує Комплексну програму екологічних ініціатив “Зелена логістика”. Вона передбачає застосування прогресивних технологій логістики та сучасного обладнання з метою мінімізації забруднень та підвищення ефективності використання логістичних ресурсів. На практиці це означає зміну підходів до утилізації та переробки відходів, використання екотехнологій у всіх процесах, а також впровадження сучасних інноваційних рішень, які дозволяють відновити навколишнє середовище у випадку, якщо діяльність компанії завдала йому шкоди.

Реалізація Комплексної програми екологічних ініціатив “Зелена логістика” дозволила Meest ввести в дію новий стандарт процедури проведення внутрішнього аудиту з питань охорони довкілля, гігієни та безпеки праці, запровадити GPS-моніторинг руху транспорту, впровадити сучасні програмні комплекси оптимізації маршрутів кур’єрів та вдосконалення планування рейсів, оснастити операційні відділення Meest світлодіодним освітленням. Також були розроблені і затверджені Регламент щодо дотримання екологічних і соціальних вимог підрядниками підприємства, електронний документообіг і звітність, «гаряча лінія» для обліку скарг і зауважень щодо екологічних і соціальних питань. Оновлено парк автомобілів адресної доставки з параметрами екологічності EURO5. Розширено унікальну для українського ринку мережі міні-відділень з відправки та видачі відправлень та розгорнуто найбільшу в Україні мережу поштоматів для відправки та отримання відправлень. Також оптимізовано локації нових логістичних хабів з метою зменшення впливу на довкілля. Для інформування партнерів і клієнтів про заходи в рамках програми «зелена логістика» створено розділ на сайті компанії.

Зусилля компанії Meest в напрямку захисту навколишнього середовища були високо оцінені екологічною спільнотою. Компанія отримала грант Програми Кліматичних Інноваційних Ваучерів (менеджер проекту в Україні GREENCUBATOR) на впровадження програмного забезпечення для оптимізації магістральних перевезень. Контроль за прозорістю і детальною звітністю про ефективність проекту здійснює авторитетна міжнародна організація GLEC - Глобальна рада з логістичних викидів.

Калькулятор