• Приватним клієнтам
  • Кур’єрська доставка

   Отримуйте свої замовлення та покупки вдома чи на роботі з рук кур’єрів Meest Express – без зайвих черг та тривалого очікування, у домовлений час і з найвищим рівнем комфорту.

  • Доставка у відділення

   Meest Express пропонує велику мережу відділень у найбільших населених пунктах України – для оперативної доставки приватної кореспонденції, посилок та інших вантажів.

  • Доставка в поштомат

   Meest Express підтримує та розвиває інноваційні способи доставки: до Ваших послуг сотні поштоматів в усіх куточках України для комфортного одержання замовлень з онлайну.

  • Доставка в міні-відділення

   З Meest Express альтернатива завжди є – отримуйте свої замовлення з інтернету поруч з домом чи місцем праці в сусідніх пунктах видачі міні-відділень без зайвих переплат.

 • Компаніям
  • Інтернет магазинам

   Meest Express гарантовано доставляє замовлення покупців з інтернет-магазинів за вказаною адресою, на відділення Компанії, до найближчого поштомату чи пункту видачі міні-відділень.

  • Підприємствам

   Meest Express забезпечує своєчасну доставку товарів для бізнесу від виробників та постачальників, а також надає відлагоджені послуги з доставки товарів гуртової та роздрібної торгівлі до точок продажу.

  • Фінансовим установам

   Meest Express пропонує перевірені досвідом послуги з доставки ділової кореспонденції та товарів для успішного забезпечення щоденних потреб офісів.

 • Міжнародна доставка
 • Стати партнером
  • Відкрити Міні-відділення

   Відкрийте міні-відділення Meest на базі Вашого власного бізнесу: магазину, перукарні, сервісного центру, тур-агенції та отримайте щоденний трафік потенційних клієнтів.

  • Відкрити відділення

   Meest Express готовий ділитися успіхом ринку онлайн-торгівлі та поштових відправлень. Відкриття відділення під ТМ Meest Express у зручній для споживачів локації – це готовий бізнес, який спрацює для кожного партнера.

  • Встановлення поштомату

   Meest Express знає, як можна ефективно використовувати навіть 0,5 м2 вільної комерційної площі. Розміщення поштомату Meest Express для видачі відправлень на вільній площі – шлях до гарантованого додаткового прибутку без зайвих витрат!

 • Про нас
  • Про компанію

   Meest Express – це десятиліття розбудови та інвестування в поштово-логістичну галузь Україну.

  • Місія та цінності

   Meest Express вірить, що ефективні логістичні послуги повинні спиратися на міцний фундамент принципів та бачення майбутнього.

  • Зелена логістика

   Meest Express дотримується концепції корпоративної соціальної відповідальності бізнесу, а впровадження стандартів «Зеленої логістики» стане важливою складовою загальної стратегії компанії.

  • Новини

   Стежте за подіями в житті Meest Express і Ви отримаєте своєчасну інформацію про кращі пропозиції на поштово-логістичному ринку України.

  • Партнери

   Meest Express пишається співпрацею з усіма компаніями, які дозволили стати частиною їх логістичних процесів.

 • Контакти
 • FAQ
Відстеження відправлень | Track Your Shipment:

КОСМО І MEEST: ПАРТНЕРСТВО ЗАРАДИ ПОТРЕБ КЛІЄНТІВ

КОСМО І MEEST: ПАРТНЕРСТВО ЗАРАДИ ПОТРЕБ КЛІЄНТІВ

КОСМО І MEEST: ПАРТНЕРСТВО ЗАРАДИ МАКСИМАЛЬНОГО ЗАДОВОЛЕННЯ ПОТРЕБ КЛІЄНТІВ

КОСМО розглядає співпрацю з компанією MEEST як важливий перспективний напрямок розвитку послуг, які компанія надає клієнтам своєї мережі.

Про це повідомила операційний директор мережі КОСМО Галина Добровольська.

„На перший погляд, магазин косметики і доставка різних товарів – це абсолютно різні бізнеси. Що в них може бути спільного? Але клієнти, як раз, і є те саме – спільне. Одні і ті ж самі люди відвідують магазини КОСМО і купують різні товари через інтернет, а потім забирають їх в точках видачі MEEST. Об’єднавши три в одному: КОСМО, MEEST і наших клієнтів, ми вбудовуємось в потребу клієнта в отриманні різних сервісів в одній локації“, - заявила вона.

Розширення спектру послуг в мережі магазинів КОСМО Добровольська вважає логічним кроком, який відповідає запитам клієнтів, адже людям сьогодні критично бракує часу.

„У сучасних українців є все, про що могли лише мріяти їх батьки. Але немає вільного часу. І цей катастрофічний дефіцит часу дуже впливає на ставлення клієнтів до покупок. Головний критерій вибору магазину вже не асортимент, ціна, сервіс, як було ще зовсім недавно, а локація. Для клієнта важливо, щоб магазин був поруч з домівкою або знаходився на його щоденному маршруті, щоб можна було придбати все в одному місці і не витрачати час на відвідування кількох магазинів“, - розповіла Добровольська.

Директор КОСМО звернула увагу на те, що в роботу торгівельних мереж привноситься ідея дрогерів –магазинів, які знаходяться на маршруті клієнта, і де люди можуть придбати найнеобхідніші товари.

„Вже мало просто продавати товари з асортименту дрогері. Клієнти бажають закривати в одному місці свої різні потреби, які інколи зовсім не пов’язані між собою. При цьому основна вимога клієнта: зробити все без втрати часу. І ми повинні підлаштуватися під нові вимоги і потреби наших клієнтів, у тому числі, в наданні інших видів сервісу. Як приклад, відправка і отримання в магазині КОСМО різних товарів“, – продовжила вона.

Президент міжнародної групи компаній MEEST Ростислав Кісіль повідомив, що в мережі КОСМО вже працює 76 міні-відділень. Міні-відділення MEEST в мережі КОСМО відкриваються у всіх регіонах України. Найближчим часом по плану встановлення та запуск у роботу поштоматів.

„Співпраця таких двох відомих компаній, як MEEST і КОСМО є сигналом про те, що їхній розвиток рухається в правильному напрямку - максимального задоволення потреб клієнтів“, - наголосив він.

Ростислав Кісіль переконаний, що міні-відділення сьогодні одна з найбільш доступних форм отримання або відправлення посилок перед усім з інтернет-магазинів.

«Перевагами в роботі міні-відділень Meest є економія часу на обслуговування клієнтів, адже міні-відділення розташовані поблизу роботи чи дому клієнтів. Отож їм потрібно лише завітати до нього і за лічині хвилини відправити чи отримати посилку, адже оформити посилку вони мали можливість до моменту відправлення. Це також заощадження коштів – клієнтам не потрібно витрачатись на добирання до відділень, вони можуть спланувати їхнє відвідання в будь-який час», - розповів він.

Ростислав Кісіль пояснив, що переваги в роботі міні-відділень досягаються за рахунок партнерства з відомими клієнтськими мережами, такими як КОСМО, магазини яких розташовані в зручних для людей локацій. Другий важливий момент – це використання цифрових технологій в роботи з клієнтами.

«Завдяки використанню цифрових технологій досягнуто чіткість і швидкість в роботі міні-відділень. Онлайн-платформа Meest і мобільний додаток Meest Express оснащені швидкими, зручними і безпечними сервісами, інформаційними додатками, інструкціями. У міні-відділеннях вашу посилку прийме і відправить працівник магазину, але всі інші моменти з оформлення посилки здійснюються клієнтом самостійно за допомогою інтернет-сервісів», – пояснив він.

Нагадаємо, у травні Meest відкрив 133 міні-відділення та встановив 33 поштомати у приміщеннях великих торгівельних мереж КОСМО, АТБ, Екомаркет, Подорожник, Мобіжук, ПлюсМаркет, KF.UA, а також центрах обслуговування Укртелеком та на АЗС ОККО.

У квітні 2019 року Meest та компанія ОККО домовились про відкриття 150 поштових міні-відділень Meest Express на автозаправних станціях мережі ОККО.

У грудні 2018 року Meest Express повідомив про придбання 1000 поштоматів, які планувалось встановити у зручних та доступних для користувачів місцях навесні 2019 року . Тоді ж Meest Express придбав у ТОВ «Віеней-Автолізинг» 1900 поштоматів, розташованих у відділеннях Приватбанку та А-Банку в Україні. Ці кроки дозволили Meest Express стати власником найбільшої мережі поштоматів в Україні, яка нараховує майже 3000 одиниць.

Міжнародна група компаній Meest створена в 1989 році та веде свою діяльність в 20 країнах світу. В Україні Meest представлена компаніями: СП «Росан» – приватний міжнародний поштовий оператор, Meest Express – поштово-логістичний оператор України, myMeest – доставка покупок в іноземних інтернет магазинах, Meest Cargo – міжнародний перевізник габаритних вантажів, Meest Tour – провідний туристичний оператор, Meest Money Transfer – міжнародні грошові перекази та інші.

КОСМО – це національна мережа магазинів краси та здоров'я, заснована у 2000 році ТОВ "СУМАТРА-ЛТД". На сьогодні мережа налічує 104 магазини в 28 містах України. У 2018 р. мережа магазинів "КОСМО" була відзначена почесною "Зіркою якості" Національного рейтингу якості товарів і послуг.

Калькулятор