Шановні користувачі! Звертаємо вашу увагу, що контент даного сайту більше не оновлюється. Запрошуємо на наш новий сайт meest.com
 • Приватним клієнтам
  • Кур’єрська доставка

   Отримуйте свої замовлення та покупки вдома чи на роботі з рук кур’єрів Meest Express – без зайвих черг та тривалого очікування, у домовлений час і з найвищим рівнем комфорту.

  • Доставка у відділення

   Meest Express пропонує велику мережу відділень у найбільших населених пунктах України – для оперативної доставки приватної кореспонденції, посилок та інших вантажів.

  • Доставка в поштомат

   Meest Express підтримує та розвиває інноваційні способи доставки: до Ваших послуг сотні поштоматів в усіх куточках України для комфортного одержання замовлень з онлайну.

  • Доставка в міні-відділення

   З Meest Express альтернатива завжди є – отримуйте свої замовлення з інтернету поруч з домом чи місцем праці в сусідніх пунктах видачі міні-відділень без зайвих переплат.

 • Компаніям
  • Інтернет магазинам

   Meest Express гарантовано доставляє замовлення покупців з інтернет-магазинів за вказаною адресою, на відділення Компанії, до найближчого поштомату чи пункту видачі міні-відділень.

  • Підприємствам

   Meest Express забезпечує своєчасну доставку товарів для бізнесу від виробників та постачальників, а також надає відлагоджені послуги з доставки товарів гуртової та роздрібної торгівлі до точок продажу.

  • Фінансовим установам

   Meest Express пропонує перевірені досвідом послуги з доставки ділової кореспонденції та товарів для успішного забезпечення щоденних потреб офісів.

 • Міжнародна доставка
 • Стати партнером
  • Відкрити Міні-відділення

   Відкрийте міні-відділення Meest на базі Вашого власного бізнесу: магазину, перукарні, сервісного центру, тур-агенції та отримайте щоденний трафік потенційних клієнтів.

  • Відкрити відділення

   Meest Express готовий ділитися успіхом ринку онлайн-торгівлі та поштових відправлень. Відкриття відділення під ТМ Meest Express у зручній для споживачів локації – це готовий бізнес, який спрацює для кожного партнера.

  • Встановлення поштомату

   Meest Express знає, як можна ефективно використовувати навіть 0,5 м2 вільної комерційної площі. Розміщення поштомату Meest Express для видачі відправлень на вільній площі – шлях до гарантованого додаткового прибутку без зайвих витрат!

 • Про нас
  • Про компанію

   Meest Express – це десятиліття розбудови та інвестування в поштово-логістичну галузь Україну.

  • Місія та цінності

   Meest Express вірить, що ефективні логістичні послуги повинні спиратися на міцний фундамент принципів та бачення майбутнього.

  • Зелена логістика

   Meest Express дотримується концепції корпоративної соціальної відповідальності бізнесу, а впровадження стандартів «Зеленої логістики» стане важливою складовою загальної стратегії компанії.

  • Новини

   Стежте за подіями в житті Meest Express і Ви отримаєте своєчасну інформацію про кращі пропозиції на поштово-логістичному ринку України.

  • Партнери

   Meest Express пишається співпрацею з усіма компаніями, які дозволили стати частиною їх логістичних процесів.

 • Контакти
 • FAQ
Відстеження відправлень | Track Your Shipment:

Інтерв’ю Президента Meest Ростислава Кісіля

Інтерв’ю Президента Meest Ростислава Кісіля

Інтерв’ю Президента Meest Ростислава Кісіля для delo.ua

Meest Express планує збільшити свою мережу на 50% - засновник компанії Ростислав Кісіль

Ростислав Кісіль, засновник і президент міжнародної поштово-логістичної групи компаній Meest, про конкуренцію, роботу з китайським ринком і нові податкові виклики

Як ви оцінюєте ринок поштової логістики в Україні? Які тренди і перспективи бачите?

Щорічно ринок поштової логістики зростає величезними темпами. Звичайно, основним каталізатором змін та інновацій є наші споживачі - потреби і попит, які вони генерують. В Україні спостерігається тренд реформування IТ-інфраструктури в площині впровадження новітніх ERP- і WMS-систем, роботизації операційних процесів і використання Data Science. Помітна тенденція переходу від багатоканальних до омніканальних технологій продажів і перебудова операційних процесів для збільшення якості і швидкості обслуговування клієнтів. У 2018 році спостерігалась активна діяльність поштово-логістичних компаній у розвитку фулфілмент-напрямків і сортувальних ліній, а також спроби розвитку міжнародної діяльності.

Я вважаю, що найважливішим трендом є створення нових форматів надсилання та отримання посилок, таких як міні-відділення та поштомати. Останній тренд, до речі, найбільше стосується Meest, адже ми стали лідерами за кількістю поштоматів в Україні.

Навесні 2018-го ми придбали 1900 функціонуючих апаратів, розташованих в мережах ПриватБанку і А-Банку. Додатково почали установку нових 1000 поштоматів в зручних для споживачів місцях. 40% з них працюють цілодобово і ми будемо збільшувати їх кількість. Наші клієнти виявили значний інтерес до нової послуги. Тепер частка поставок Meest Express в поштомати становить 35-40%. У мобільному світі зростає потреба швидкої і зручної доставки. Клієнти хочуть отримувати і відправляти посилки в близьких до роботи або дому локацій, швидко, без черг, без додаткового контакту з співробітниками поштово-логістичних компаній і, найголовніше, в будь-який час. Поштомати - ідеальна пропозиція для забезпечення такого попиту.

Ваша компанія була новатором в галузі поштової логістики в Україні і запропонувала широкий спектр послуг. Які проекти ви розвиваєте тут сьогодні?

З моменту створення компанії нашим пріоритетом завжди були інвестиції в Україну та інноваційні послуги для України. Ми вклали в розвиток вітчизняного бізнесу більш $ 100 млн і створили близько 20 підприємств під торговими марками Meest і Росан. Найвідоміша з них - Meest Express. Це компанія, яка вже багато років займає лідируючі позиції на ринку кур'єрської доставки. Поруч з нею виросла компанія Meest Cargo, що спеціалізується на міжнародній доставці габаритних вантажів. Meest Money Transfer - добре відомий і надійний партнер в сфері міжнародних грошових переказів з Північної Америки і Європи. А підприємство РосанПак є беззаперечним лідером з виробництва пластикової упаковки. До речі, Росан - найбільший приватний міжнародний поштовий оператор України - нещодавно відсвяткував своє 25-річчя. Крім того, Meest є партнером багатьох відомих брендів по доставці покупок, здійснених в іноземних онлайн-магазинах. Ми працюємо з Next, Bonprix, Born2Be, Answear, Lamoda, YesSport і доставляємо онлайн-покупки з Китаю, США, Італії, Великобританії та багатьох інших країн по будь-якій зручній для користувачів адресі.

За останні роки на ринку поштово-логістичних послуг значно зросла конкуренція. Чи є це для вас каталізатором і кого вважаєте своїм основним суперником?

Конкуренція мотивує нас працювати ще краще і створювати нові унікальні послуги для наших клієнтів, проводити інноваційні зміни, що ми і робимо безперервно. Якщо говорити про глобальний ринок, то ми змагаємося з світовими лідерами поштово-логістичного ринку, в тому числі і з національними поштами. Хорошим прикладом наших міжнародних досягнень є виграш тендерів по доставці онлайн-замовлень NEXT в Україні. Раніше цю роботу виконувала компанія DHL. Іншим успішним прикладом того, що на закордонних ринках ми займаємо лідируючі позиції, є те, що Meest почав співпрацю з провідними китайськими ритейл-майданчиками і доставляє близько 120 тис. посилок щомісяця в Польщу і Чехію, в тому числі з онлайн-магазинів Alibaba Group. З осені 2018 року продавці Ali Express мають можливість доставляти покупки своїм клієнтам в Україні за допомогою Meest, ми знаходимося в їх офіційному авторизованому списку поштово-логістичних компаній. 70% посилок C2C з Америки і Канади в Україні також доставляє компанія Meest.

Яка за обсягом мережа відділень Meest і які плани щодо її розвитку?

Група компаній Meest була створена як міст між діаспорою Канади і України ще в 1989 році. Сьогодні це вже велика міжнародна група, яка об'єднує Україну з іншими країнами і працює не тільки в сфері поштового логістики, а й розробляє численні проекти в області виробництва промислових товарів, будівництва та багатьох інших.

В Україні на сьогодні понад 2,6 тис. пунктів прийому-видачі посилок. Якщо говорити про Польщу, то там більше 9 тис., В США і Канаді - 450. Meest став лідером за кількістю пунктів прийому посилок в Казахстані серед приватних поштово-логістичних операторів - 150 відділень в найбільших містах країни.

Плануємо нарощувати кількість пунктів прийому-відправки посилок в країнах присутності. Мета в 2019 році - збільшити їх число на 50% в Польщі, Україні та Казахстані. Аналогічні мережі ми будемо розвивати і в інших країнах: плануємо вихід на скандинавські ринки. Фактично сьогодні ми обслуговуємо всі європейські країни.

Останнім часом спостерігається шалене зростання ринку електронної комерції не тільки в Україні, а й в усьому світі. Ви враховуєте це при складанні планів розвитку компанії?

Хочу зазначити, що одне з головних напрямків нашої діяльності - супровід інтернет-покупок не тільки в Україні, але і в багатьох країнах світу. Ми хочемо увійти на світовий ринок настільки, наскільки нам вистачить сил і можливостей. Очевидно, що все переміщається в інтернет, і електронна торгівля має величезні перспективи, тому ми працюємо в цій галузі.

Кілька років тому ми створили унікальний проект myMeest - інноваційний сервіс доставки покупок з онлайн-магазинів усього світу. В цьому році ми вийшли з проектом в Казахстан і Узбекистан. На черзі Ізраїль, Чехія, Угорщина, Румунія, країни Балтії та інші.

Останній закон парламенту пропонує покласти на поштового-логістичного оператора функції митного агента. Як ви ставитеся до таких нововведень і готові до таких викликів? Чи створить це додаткові труднощі для компанії?

Норма "про три посилки", проголосована в 2017 році, - це розумне компромісне рішення, яке не зачіпає українських споживачів і задовольняє гравців українського ринку в сфері міжнародної поштової логістики.

Зменшення безподаткового ліміту не принесе державі ніяких вигод, крім збільшення корупційних і контрабандних схем і невдоволення частини громадян: інтернет-споживачів, які купують товари в іноземних інтернет-магазинах; працівників, які надсилають допомогу своїм близьким (дітям, батькам, родичам); діаспори, яка направляє мільйони посилок близьким або нужденним - сиротам, учасникам бойових дій.

Не дивно, що згідно з цим законопроектом для юридичних і фізичних осіб-підприємців залишається 150 євро. Це "подарунок" для внутрішніх рітейлерів, які мають організовані схеми ухилення від оподаткування через фізичних осіб-підприємців і продають імпортний товар на внутрішньому ринку набагато дорожче, ніж він коштує за кордоном.

Після прийняття даної ініціативи ми прогнозуємо зменшення обсягу міжнародних посилок в Україну на 25-35%, що спровокує зменшення надходжень до державного бюджету країни за рахунок податку на прибуток.

Поштово-логістичні компанії пристосуються і диверсифікують свою діяльність в інших цікавих напрямках, а звичайний споживач постраждає, оскільки, купуючи деякі товари на внутрішньому ринку, необхідно буде платити значно більше, ніж за кордоном.

 

Калькулятор